• android

  دوره آموزشی اندروید

  معرفی دوره

  برنامه نویسی فشرده اندروید برای افرادی در نظر گرفته شده که تمایل به تولید برنامه های کاربردی اندروید دارند. دانشجویانی که تمایل به شرکت دارند باید با یک زبان برنامه نویسی و همچنین یک بانک اطلاعاتی آشنایی داشته باشند. از طرفی برای صاحبان کسب‌وکار و از طرف دیگر برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای تحت وب و موبایل به خصوص برنامه‌نویسان برنامک‌های موبایل (اندروید  و جاوا) طراحی شده است.

  سرفصلهای دوره را در بخش جزئیات دوره مشاهده کنید

  جزئیات دوره

   

 • graphici

  دوره آموزشی ساخت بازی

  ساخت بازیهای رایانه ای امروزه به بزرگترین صنعت نرم افزاری دنیا مبدل شده که سالانه میلیونها دلار برای کمپانی سازنده خود سودآوری دارد. این صنعت امروزه در کشور ایران نیز مسیر خود را در جهت رشد و توسعه باز کرده است. از این رو مرکز سینمای دیجیتال دوره ساخت بازی های رایانه ای را برای اولین بار در ایران راه اندازی کرده است تا بتواند نیروهای متخصص پرورش دهد.

  از خصوصیات منحصر به فرد این دوره می‌توان به:

  • کاربردی و عملگرا بودن این دوره
  • ایجاد شرایط تخفیف درهزینه اجاره تجهیزات فیلمسازی برای هنرجویان
  • و ارائه معرفی‌نامه برای دریافت مجوز فیلمبرداری در سطح شهر (برای پروژه‌های کلاسی و ساخت پروژه پایان دوره) اشاره کرد.

  جزئیات دوره

 • 3d

  آموزش ۳dmax   و Vray   :

  • طراحی سه بعدی

  افرادی که قصد کار با این برنامه را دارند در ابتدا باید از یک قوه تخیل بسیار بالا برخوردار شوند زیرا فاکتور اساسی برای موفق شدن در کار با این برنامه تخیل‌پردازی در دنیای مجازی است که با آن سر و کار دارید. در مرحله بعد باید از تمامی حالات و خواص مواد از جمله چگونگی حالت انعکاس یا تصویر بر روی آن جسم مورد نظر یا چگونگی مراحل ذوب آن جسم در دماهای مختلف جهت دادن حالت واقعی‌تر به جسم آشنا باشد.

  • مدل سازی

  مکس دارای روش‌های گوناگونی برای ساخت مدل می‌باشد که با کمک ویرایشگرهای متفاوت و قدرتمند به کاربر برای مدلسازی کمک می‌کند.

  سرفصلهای دوره را در بخش جزئیات دوره مشاهده کنید

  جزئیات دوره

 • web

   دوره آموزشی وب

  معرفی دوره : آموزش برنامه نویسی وب هم در سطح مقدماتی وهم در سطح پیشرفته با هدف تربیت برنامه نویسان حرفه ایی وب طراحی شده که توانایی مناسبی برای”نوشتن” کد داشته باشند لذا برای شرکت در کلاسها وقت آزاد مناسبی برای تمرین بر روی مباحث نیاز است  (پیشنهاد می شود به طور میانگین به ازای هر ۴ ساعت کلاس ۶ ساعت وقت آزاد داشته باشید)

  پیشنیاز: آشنایی با یک سیستم عامل و مبانی اینترنت

  ۵۰ساعت دوره + ۵ ساعت تجربه پروژه به صورت رایگان که دانشجویان به صورت کاملا عملی پروژه را انجام می دهند.

  سرفصلهای دوره را در بخش جزئیات دوره مشاهده کنید

  جزئیات دوره